خرید کیت فوتبال

کیت فوتبال یکی از مهمترین لباس هایی است که بازیکنان فوتبال بدون آنها نمی توانند در زمین مسابقه حضور داشته باشند. از زمان شکل گیری رقابت های فوتبال کیت ورزشی شکل گرفت و هر تیمی با ست ورزشی خود در روز رقابت معرفی می شوند. بعد از سال ها طراحی کیت های جذاب و گوناگون، مردم عادی به این لباس ها علاقه نشان دادند و برندهای مختلف نمونه اصل آن را برای مردم عادی طراحی کرده و وارد بازار کردند. بنابراین اگر جزء آن دسته افرادی هستید که به دنبال خرید کیت فوتبال هستید، سن پوش بهترین آن را به شما ارائه خواهد داد.

خرید کیت فوتبالی

انواع کیت فوتبال

کیت فوتبال در انواع مختلف به فروش می رسد. اما در حین خرید این کیت ها باید به موارد مهمی توجه داشته باشید. لازم به تذکر است که هر کیت مختص به تیم و فصل خاصی است. برای مثال هر فصل از فوتبال سه کیت داشته و هر کدام بر اساس رنگ، طراحی و تیم متفاوت است. برای مثال تیم اورتون برای بازی های خانه، یک ست لباس جدا دارد که با کیت فوتبالی بازی های خارج خانه و سومین دیدار فرق دارد. در نتیجه اکثر اوقات انتخاب ست ورزشی برای مردم سخت شده و اصولا کیت فوتبالی که بازیکن مورد علاقه آنها می پوشند انتخاب می کنند.

برخی از ست های ورزشی آستین بلند بوده یا طراح لباس برای فصل زمستان، لباس زیر برای کیت ورزشی، در نظر می گیرند. اگر لباسی که خریداری کردید لباس زیر ندارد. خودتان می توانید از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید.

 

ناگفته نماند که تنها بازیکنی که کیت منحصر به فردی دارد، دروازه بان بوده و به جزء پیراهن و شلوارک خود دستکش به همراه دارد.

ست فوتبالی

قوانین پوشیدن کیت ورزشی در مسابقات فوتبال

تا به حال فکر کرده اید ست فوتبالی بازیکنان از قوانین خاصی پیروی می کند؟ می دانید فیفا برای تمام ست های فوتبالی قوانین وضع کرده و بدون رعایت آن قوانین اجازه حضور در رقابت ها را نخواهند داشت؟ در اصل برندهای مشهوری که وظیفه طراحی کیت فوتبال تیم ها را بر عهده دارند؛ باید تمام اصول را رعایت کنند در غیر این صورت باید مجدد طراحی شوند و در دسترس بازیکنان قرار گیرند. البته بازیکنان تیم های فوتبالی باید بدانند این قوانین و مقررات به نفعشان بوده و در حین بازی بیشتر کمکشان می کند.

بنابراین هر بازیکنی کیت فوتبال داشته و باید در هر رقابت با آن در زمین فوتبال حضور یابد. علاوه بر اینکه در خصوص طراحی و ساخت این ست فوتبال صحبت کردیم. در این بخش قصد داریم قوانین جالب فیفا در خصوص کیت های بازیکنان فوتبال را به شما ارائه دهیم.

 

۱- بازیکنان ورزش تنها چیزی که باید به تن داشته باشند، کیت ورزشی است. قبل از ورود آنها به زمین، کاملا بازرسی می شوند و اگر گردنبند یا اقلام غیر مجاز همراه داشته باشند، اخطار می گیرند.

۲- فقط دروازه بان ها هستند که علاوه بر کیت ورزشی خود می توانند، زیر تی شرت یا پیراهن خود لباس دیگری بپوشند.

۳- هیچ تیمی اجاره ندارند کیت فوتبالی همرنگ طراحی کنند. زیرا در زمین فوتبال باید شواهدی برای تفکیک دو تیم وجود داشته باشد و فقط کیت فوتبال آنها این قابلیت را خواهد داشت.

۴- اگر بازیکنی مجبور به پوشیدن لباس زیر بود. باید حتما رنگی را انتخاب کند که نزدیک به کیت ورزشی باشد. پوشیدن لباس زیری که رنگ کیت فوتبال را تغییر دهد ممنوع است.

۵- برخی بازیکنان به دلیل صدماتی که دیده اند لازم است در حین بازی اقلام مانند عینک، سرپوش، ماسک صورت و محافظ زانو و بازو داشته باشند. در صورتی که با داور بازی هماهنگ شده باشد بلامانع خواهد بود.

۶- اگر بازیکنی مجبور باشد کلاه بگذارد. باید سرپوش او با رنگ کیت فوتبال یکی باشد. همچنین کلاهی که استفاده می کند نباید به بازیکنان آسیب برساند یا دید بازیکن را مختل کند.

۷- بازیکنان تیم باید با همان کفشی که برای آنها طراحی شده به رقابت بپردازند. زیرا هر فردی فرم پای متفاوتی داشته و تغییر کفش فوتبال آنها خطرات و آسیب های جبران ناپذیری زیادی را در پی خواهد داشت.

۸- لباس بازیکنان به هیچ عنوان نباید با دروازه بان ها یک شکل باشد. زیرا باید وجه تمایزی بین بازیکن و دروازه بان باشد.

کیت بازیکنان فوتبال را از کجا بخریم؟

فروشگاه های اینترنتی خرید لباس ورزشی فوتبال در سراسر ایران موجود است. اما برای خرید کیت ورزشی باید به فروشگاهی بروید که تنوع زیادی داشته و شما را در حین خرید راهنمایی می کنند. سن پوش سعی کرده با فروش بهترین کیت های فوتبالی و لباس های ورزشی، پاسخگوی تمام نیازهای شما باشد. هنگام خرید به جنس پارچه و دوخت آن دقت کنید. سعی کنید ست ورزشی را تهیه کنید که از الیاف نخی دارد؛ زیرا الیاف نخی برای ورزشکاران بهتر بوده و از تعریق جلوگیری می کند. البته الیاف دیگری مانند پلی استر مرغوب نیز برای انتخاب مناسبی هستند و می توان تا سال ها از آنها استفاده کرد.

خرید کیت فوتبالی باکیفیت

نتیجه گیری

در این مقاله متوجه شدیم کیت فوتبال چیست و در مسابقات واقعی چه تاثیری بر مخاطب و نتایج رقابت می گذارد. اگر می خواهید کیت فوتبال منحصر به فردی تهیه کنید، سن پوش در خدمت شما بوده و جدید ترین کیت فوتبال را به شما عرضه می کند.

2 دیدگاه برای “خرید کیت فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.