خرید لباس فصل جدید بارسلونا

سن پوش ارائه دهنده جدیدترین لباس های فصل باشگاهی تیم های اروپایی لباس جدید بارسلونا در فصل ۲۰۱۹ ۲۰۲۰ را نیز ارئه میدهد.

شما هواداران بارسلونا می توانید لباس باشگاه مورد علاقه خود را با بهترین و بالاترین کیفیت با قیمت مناسب از سن پوش سفارش دهید و لباس خود را در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه سن پوش دارای ارسال سریع به سراسر کشور می باشد تا همه هموطنان در سراسر کشور بتوانند به لباس با کیفیت تیم مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

برای خرید لباس از طیق لینک زیر وارد صفحه محصولات بارسلونا شوید.

خرید لباس جدید بارسلونا

امکان چاپ اسم و شماره روی پیراهن ورزشی

شما عزیران به راحتی در سن پوش میتوانید علاوه بر سفارش پیراهن مورد نظر خود ، در صورت تمایل نام و شماره درخواستی خود یا بازیکن مورد علاقه تان را برای چاپ پشت پیراهن سفارش دهید تا با کیفیت بالا روی پیراهن چاپ شود.

پیراهن جدید بارسلونا در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰

کیت خانگی بارسا ۲۰۱۹-۲۰ شامل شلوارک آبی و جوراب های آبی رنگ است که یک رنگ قرمز در بالا قرار دارند. یقه پیراهن V شکل توسط نوارهای پرچم کاتالونیا تزئین شده است .

لباس های اول بارسلونا (کیت داخل خانه) چه رنگی است؟

بیش از ۱۰۰ سال است که رنگ پیراهن های FC BARCELONA آبی و اناری است به همین دلیل است که این باشگاه به عنوان  blaugrana (تیم آبی و گارنت) نیز شناخته می شود.

 

طرفداران بارسلونا چه نامیده می شوند؟

هواداران بارسلونا “کاله” نامیده می شوند. این کلمه به معنی “الاغ” در زبان کاتالان است. طبق این افسانه ، در طول بیست سالگی در استادیوم سابق لس کورتس ، رهگذران می توانستند صدای موزون هواداران را ببینند که در بالاترین ردیف ورزشگاه قرار گرفته اند.

خرید لباس های فصل جدید بارسلونا

چرا به بارسلونا Blaugrana گفته می شود؟

نام مستعار باشگاه بارسلونا بارسا یا بلوگرا است. قرمز و آبی بیش از صد سال است که پیراهن بارسا را ​​به نمایش می گذارد و این باشگاه با اشاره به نام این رنگ ها به زبان کاتالان ، به طور گسترده با عنوان “Blaugrana” شناخته می شود .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.