طراحی جدید

بارسلونا برای اولین بار در تاریخ ۱۲۰ ساله اش از طرح راه راه های آبی و قرمز سنتی دور خواهد شد. و این ممکن است ارتباطی با فدراسیون فوتبال کرواسی و بارسلونا داشته باشد که اسپانسر تولید کننده تجهیزات ورزشی هر دو آنها نایک می باشد.

خرید لباس فصل جدید بارسلونا

پیراهن جدید بارسلونا ابراز شور و اشتیاق باشگاه به این شهر است

از طریق کمپین “استعداد شکل های مختلفی می گیرد” ، بارسا کیت خانگی جدید ۲۰۱۹-۲۰۲۰ خود را با طرحی که الهام گرفته از منطقه ای در بارسلونا است رونمایی کرد

پیراهن بارسا برای فصل ۲۰۱۹/۲۰ برای اولین بار در تاریخ باشگاه از نوارهای سنتی blaugrana به صفحه شطرنجی تغییر پیدا کرده  است.

طراحی جدید از بلوک های بارز منطقه شهر بارسلونا که طراحی برخی از زیباترین بناهای خانه های آن توسط معمار بزرگ آنتونی گائوí انجام شده است الهام گرفته شده است.

یکی دیگر از ویژگی های جدید پیراهن ، جایگاه پرچم کاتالونیا است. این طرح معمولاً در قسمت پشت گردن قرار میگرفت ، اما در پیراهن جدید در جلو و به شکل V قرار دارد.

استعداد اشکال مختلفی می گیرد

از کیت خانگی جدید بارسلونا همراه این کمپین با استفاده از برچسب “استعداد شکل های مختلفی می گیرد” رونمایی  شد و بازیکنان این باشگاه در کنار تعدادی از استعدادهای بارسلونا از دنیای مد ، فرهنگ ، علم و آشپزی حضور داشتند.

این کمپین ادای احترام به استعداد و خلاقیت است ، دو عنصر نمادین که شهر بارسا و بارسلونا با هم مشترک هستند. این شهر قطب استعدادی است که به شکل های مختلف نشان داده می شود. به همین ترتیب بارسا دارای استعداد متنوع و چند رشته ای است و در تیم اول فوتبال ، تیم فوتبال بانوان ، تیم های بسکتبال ، هندبال ، فوتسال و هاکی ، تیم های جوانان آن و همچنین در تعهد خود به ابتکار و فرهنگ دیده می شود.

 

تمام ورزش های حرفه ای نماینده داشتند

برای اولین بار ، برنامه راه اندازی این کیت جدید نمایندگان تمام ورزش های مختلف حرفه ای بارسا را ​​در بر می گیرد: لیونل مسی ، جرارد پیکه ، سرخیو بوسکتس و سرجی روبرتو (فوتبال مردان). لیکه مارتنز ، الکسیا پوتله و ویکی لوسادا (فوتبال زنان)؛ ریکی پویگ (بارسا B) ، پیر اوریولا (بسکتبال) ، وکتور سمبل (هندبال) ، ایگناسیو آلابارت (هاکی غلتکی) و فریرو (فوتسال).

جرارد پیکه ، یکی از کاپیتان های فوتبال بارسلونا می گوید: “این طرح جدید و مهیج است.” ” ممکن است متفاوت باشد اما ۱۰۰ درصد بارسا است و حتی بهتر است این طرح نشان دهنده پیوندی باشد که باشگاه با هواداران و افرادی که به پیشرفت شهر کمک میکنند باشد”.

این کمپین همچنین از افراد مختلفی بهره مند بوده که استعداد آنها در پیشرفت شهر و جامعه نقش داشته است. اینها شامل دانشمندان لورا سوسك و ماری بیولی ، محقق دیانا بالارت ، هنرمند آلبرت بارك ، تله گروه SamxSen ، سرآشپز جوان Carlota Claver ، عكاس Berta Vicente و مدل Candela Capitán است.

خرید لباس بارسلونا ۲۰۱۹ ۲۰۲۰

شما میتوانید لباس اول بارسلونا جدید را از سن پوش با کیفیت بالا و بهترین قیمت تهیه کنید.

ارسال پستی به سراسر کشور از جمله روش های تحویل کالا می باشد. پشتیبانی از طریق واتس اپ و تلگرام، در اکثر ساعات روز در اختیار شما قرار دارد.

امکان چاپ اسم و شماره  دلخواه شما روی پیراهن ورزشی در سن پوش وجود دارد که شما عزیزان همواره می توانید درخواست کنید.

خرید لباس جدید بارسلونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.