معرفی کیت آدیداس تراکتور

پشت پیراهن آدیداس تراکتور داستانی نهفته است.

از زمانی که محمد رضا زنوزی مالک باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتور شده است این تیم از هواپیمای اختصاصی و پیراهن های برند آدیداس استفاده میکند.

برخلاف سایر تیم های لیگ برتر ایران که از برند های نه چندان معتبر دنیای فوتبال البسه ورزشی خود را تهیه میکنند،تیم تراکتور به اعتبار مالک خود از فصل گذشته لباس های آدیداس آلمانی را بر تن میکند.

پیراهن سفید تراکتور با اسپانسر تراپ

در روزهایی که در لیگ برتر ایران پرسپولیس برند آل اشپورت و استقلال لباس های برند مجید را برتن میکند لباس های تراکتور در لیگ برتر امسال یکی از آخرین ورژن های تولیدی کمپانی آدیداس میباشد.لباسی که توسط تیم بازرگانی تراکتور از مرکز کشور آمریکا تهیه شده است و مدارک و فیش های خرید آن در اختیار رساته ها پیش تر قرار گرفته است . و این مقاله مجال پرداختن به این موضوع را ندارد.

پیراهن تراکتور بدون اسپانسر

معرفی و برسی کیت قرمز تراکتور برای فصل جدید

کیت اول تراکتور برای فصل ۱۴۰۰ رنگ قرمز ساده دارد با سه نوار های سفید رنگ در کناره ها که به صورتی طراحی شده است که حین پوشیدن لباس در تن به صورت اندامی جلوه گر باشد.

یقه پیراهن تراکتور در این فصل به صورت یقه هفت کار شده و از رنگ سفید بهره برده است تا در کنار رنگ قرمز لباس ترکیب زیبایی را تشکیل بدهد.

آرم تراکتور سمت چپ لباس قرار گرفته تا بروی قلب بازیکن ها نمایان باشد و در سمت راست لباس آرم کمپانی آدیداس نمایان است.

تراکتور در این فصل از آرم اپلیکیشن تراپ در قسمت مرکزی لباس بهره برده که تراپ به رنگ سفید و کلمه آپ با رنگ مشکی کار شده که ترکیب بسیار چشم نوازی را ساخته اند.

تراپ کار شده روی پیراهن قرمز تراکتور

 

معرفی و برسی کیت سفید تراکتور برای فصل جدید

رنگ پارچه کیت دوم تراکتور سفید رنگ میباشد. پیراهنی به رنگ سفید با آستین هایی به رنگ قرمز که ترکیب رنگ استفاده شده در کیت فصل گذشته نیز به همین ترتیب بود.

یقه کیت دوم تراکتور به صورت گرد میباشد و رنگ آن قرمز است.لوگو تراکتور و لوگو آدیداس به رنگ قرمز است و برخلاف کیت دوم فصل گذشته در کیت امسال لوگو هواپیمایی آتا ایرلاین حذف شده است.

تراپ کار شده روی پیراهن دوم تراکتور

دیدن رنگ قرمز گل گونه تراپ بر روی پارچه سفید با ترکیب رنگ مشکی آپ آنقدر زیبایی به ببیننده منتقل میکند که اگر گروه کارشناسی سن پوش بخواهد بهترین کیت تراکتور را انتخاب و به شما عزیزان برای انتخاب معرفی کند،کیت دوم تراکتور میباشد.

شما عزیزان میتوانید کیت های فصل جدید تراکتور و همچنین پیراهن فصل گذشته تراکتور را از سایت سن پوش در سایز دلخواه و با نام و شماره انتخابی تهیه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.