تیم تراکتور که فصل گذشته با قهرمانی در جام حذفی مجوز صعود به لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورده بود امروز حریفان آسیایی خود را شناخت.

قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز هشتم بهمن ماه انجام شد و تیم های آسیایی حریفان خود را شناختند.

در قرعه کشی انجام گرفته چهل تیم در ده گروه چهار تیمی تقسیم شدند که پنج گروه از غرب آسیا و پنج گروه در شرق آسیا قرار دارد.

در گروه B مسابقات تراکتور ایران با تیم های الشارجه امارات – پاختاکور ازبکستان و برنده بازی پلی آف بین دو تیم ( الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق) در یک گروه قرار گرفت.

باتوجه به اینکه رقیبان تراکتور در لیگ های داخلی خودشان با اقتدار در صدر جدول قرار دارند تراکتور برای صعود به مرحله بعد از گروه B کار بسیار سختی در پیش دارد.

 

معرفی و برسی وضعیت تیم الشارجه امارات همگروه تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

این باشگاه در سال ۱۹۶۶ با نام الاُروبا تأسیس شد؛ این سابقه شش عنوان قهرمانی در لیگ برتر فوتبال امارات را در کارنامه دارد. باشگاه در سال ۱۹۷۴ با باشگاه الخلیج ادغام شد. هم‌چنین در سال ۲۰۱۷، باشگاه الشعب با باشگاه شارجه ادغام شد.

مسعود شجاعی کاپیتان مربی فعلی تیم تراکتور و همچنین رسول خطیبی سرمربی حال حاضر تیم آلومینیوم اراک و یکی از اسطوره های تراکتور سابقه بازی در تیم الشارجه امارات را دارند.

الشارجه تیم اماراتی که از سید یک این مسابقات هم گروه تراکتور شده است در فصل جاری با کسب ۳۲ امتیاز از سیزده بازی در صدر جدول لیگ امارات قرار گرفته است. الشارجه در نیم فصل اول مسابقات علاوه بر ده بازی که بابرد همراه بوده است متحمل یک باخت شده و دو بازی خود را با نتیجه تساوی به پایان برده است. تیم دوم لیگ امارات الجزیره میباشد که با ۲۷ امتیاز در فاصله پنج امتیازی صدر جدول قرار گرفته است. بازی های لیگ امارات در زمان نگارش این مقاله به نیم فصل خود رسیده است.

معرفی و برسی وضعیت تیم پاختاکور ازبکستان همگروه تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱

تیم پاختاکور ازبکستان دیگر همگروه آسیایی تراکتور که از سید سوم به همگروهی تراکتور رسیده است در لیگ ازبکستان ۶۵ امتیازی کسب کرده و با فاصله دوازده امتیازی بالاتر از تیم نصف قارشی ۵۳ امتیاز در رتبه اول جدول قرار دارد.

پاختاکور حریف آسیایی تراکتور ۲۱ برد دو مساوی و ۳ باخت از ۲۶ بازی کسب کرده است.

برسی وضعیت تراکتور در لیگ برتر ایران

تراکتور که در سید دوم مسابقات قرار داشت در فصل جاری لیگ برتر ایران
با کسب ۱۹ امتیاز از دوازده بازی در رتبه چهارم جدول رده بندی لیگ ایران قرار گرفته است .

تیم چهارم این گروه طی پلی آف چهارم آپریل (۱۵ فروردین) از بین برنده الوحده عربستان و نیروی هوایی عراق انتخاب خواهد شد .
نظر شما درباره این قرعه کشی چیه؟
باتوجه به قول های مالک باشکاه مبنی بر تقویت تراکتور برای آسیا  آیا پیراهن تراکتور را در بر تن بازیکنان جدید خواهیم دید

باید منتظر بود و بازی های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را به نذاره نشست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.