با اعلام سازمان لیگ دیدار سوپرجام در هفته آخر اسفند ماه برگزار خواهد شد.

با قهرمانی پرسپولیس در لیگ نوزدهم (۲۱ برد از ۳۰ بازی و کسب ۶۷ امتیاز )و همچنین قهرمانی تراکتور با شکست استقلال در جام حذفی، این دو تیم باید در چارچوب سوپرجام فوتبال ایران به مصاف هم بروند تا یک تیم به عنوان قهرمان این مسابقات معرفی شود.
پیش از این اعلام شده بود که این بازی ۵ آبان برگزار می شود. اما با اعلام کمیته برگزاری مسابقات لیگ برتر و همچنین توافق دو تیم این دیدار به زمان دیگری موکول شد. حالا خبرها حاکی از این است این دیدار حساس بین دو تیم پرسپولیس و تراکتور در هفته آخر اسفند ماه برگزار خواهد شد.

به نظر می رسد تاریخ دقیق بازی سوپر کاپ ایران بین تیم های قهرمان فصل گذشته ۲۷ اسفند ماه سال ۹۹ (روز چهارشنبه) باشد.
سازمان لیگ با توجه فشردگی بازی های این فصل لیگ برتر، اردو‌هایی تیم ملی ایران و بازی ها تیم ملی در مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا و همچنین برگزاری مسابقات چمپیونزلیگ باشگاهی آسیا تاریخ ۲۷ اسفند ماه یک روز بعد از جشن چهارشنبه سوری که به انتخاب سازمان لیگ این زمان را را بهترین زمان برای برگزاری این رویداد در نظر گرفت.

تراکتور مسعود شجاعی حال این فرصت را دارد تا بازی باخته در لیگ مقابل پرسپولیس را جبران کند و با برد در بازی سوپر کاپ اولین تیم قهرمان این مسابقات لقب بگیرد.

دوره های قبلی سوپر کاپ جام بازی ها بدون انجام مسابقه ای اهدا شده است که در بین کاربران فضای مجازی به جام های اسنپی معروف است.

شما عزیزان میتوانید پیراهن تراکتور از سایت سن پوش سفارش بدهید تا در روز بازی سوپر کاپ پیراهن تیم محبوبتان را با اسم و شماره خودتان به تن کرده و منتظر قهرمانی و افتخار آفرینی از تیم با ریشه آذربایجانی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.