خرید اینترنتی جدیدترین لباس های باشگاهی تیم های معروف

شکل گیری مسابقات فوتبال از دوران قدیم تا کنون دستخوش تغییرات عظیمی بوده است. چیزی که اکنون در مسابقات می بینید با فوتبال گذشته بسیار فرق داشته و اصلا قابل مقایسه نیست. همین موضوع در روند رشد هزینه و قیمت های لباس های تیم های فوتبالی تاثیر داشته است. فوتبال فضایی گسترده داشته که هر کدام از فرایندهای آن به دهه های پیش باز می گردد. از طراحی اولین ست ورزشی گرفته تا توپ فوتبال هرکدام تاریخی عجیب و جالب داشته که در این مقاله علاوه بر قیمت جدیدترین لباس های باشگاهی، قصد داریم شما را با اولین کیت فوتبالی و کیت ورزشی در دنیا آشنا کنیم. همچنین نگاه مختصری به کیت های ورزش های دیگر می اندازیم.

 

خرید جدیدترین لباس باشگاهی معروف

تاریخچه کیت فوتبالی و جدیدترین لباس های باشگاهی

تیم های فوتبال ابتدایی با کیت بازی می کردند که با کریکت تفاوتی نداشت. و به طور کلی از پیراهن، شلوار فلانل، چکمه های محکم و کلاه تشکیل شده است. در ابتدا، باشگاه ها از طرح های مختلف استفاده می کردند. به عنوان مثال، در سال ۱۸۸۴ بولتون پیراهن سفید با لکه های قرمز پوشید و در رقابت ها شرکت کرد. سال بعد کیت همین تیم به نوارهای قرمز، آبی و سفید تغییر یافت.

هنگامی که Preston North End در سال ۱۸۶۳ تاسیس شد، آنها با کیتی زیبا متشکل از نوارهای آبی باریک و شلوار سفید بلند حضور یافتند. آنها تا سال ۱۸۸۸ پیراهن های خود را هرگز تغییر ندادند. از طرف دیگر، تیم بلکبرن روورسی که در سال ۱۸۷۵ تأسیس شد، از همان ابتدا پیراهن های نیمه آبی و سفید را تا انتهای رقاب ها به تن کردند.

 

جالب است بدانید فیفا مقررات محکم و متنوعی را برای جدیدترین لباس های باشگاهی وضع کرده و دیگر مانند گذشته، تیم ها اجازه ندارند با همان لباس های قبلی در زمین فوتبال حاضر شوند.

 

در دهه ۱۸۹۰،  به طرح های پیراهن فوتبال چند گزینه استاندارد  اضافه شد. این استانداردها شامل آستین های کوتاه، یقه گرد یا هفت، نواری شکل بودن لباس است. تقریبا کیت فوتبالی که اکنون به جدیدترین لباس های باشگاهی تبدیل شده است؛ از مقررات فیفا پیروی می کند. پیراهن های قدیم به طور معمول شامل پرچم های کشورها بوده اما اکنون لزومی برای زدن طرح پرچم بر روی لباس ها نخواهد بود. استون ویلا یکی از ان دسته تیم ها بود که از همان گذشته بهترین و شیک ترین لباس های باشگاهی را به خود اختصاص داده است.

 

بعد از گذشت مدتی، باشگاه ها ایده جیب برای شورت فوتبالی را رد کردند و با طراحی جیب مخالف بودند. در عوض، آنها لباس های knickerbocker را پوشیدند. چارلی رابرتز از منچستریونایتد با شروع مد پوشیدن شلوارک خیلی کوتاه، فدراسیون فوتبال را ناراحت کرد. در سال ۱۹۰۴، فیفا با تصویب آیین نامه ای پوشیدن این دسته شلوارک ها را نقض و جزء تخلفات فوتبال حساب کرد. اما رابرتز و برخی بازیکنان دیگر این مقررات را نادیده گرفتند و سرانجام شلوارک های کوتاه، کیت اصلی پوشاک فوتبال شد. با این حال، بسیاری از بازیکنان از جمله الکس جیمز همچنان شلوارهای بلند می پوشیدند. قیمت این لباس ها در آن دوره نیز گران قیمت بود؛ اما چون مردم توانایی خرید آن را نداشتند هنوز به صورت گسترده در بین مردم به فروش نمی رسید. از دهه ۹۰ به بعد فروش لباس های باشگاهی اوج گرفت و بعدها به فروشگاه های اینترنتی رسید.

خرید اینترنتی کیت فوتبال

 جدیدترین لباس های باشگاهی تیم ها

از دهه ۹۰ به بعد کیت های فوتبالی دستخوش تغییرات بسیاری شد و علاوه بر بازیکنان فوتبال، مردم عادی راغب بودند ست ورزشی بازیکن مورد علاقه خود را داشته باشند. اما فیفا در این مدت قوانین سرسختانه ای برای ست ورزشی بازیکنان در نظر گرفت که هر کدام به نفع بازیکنان تیم بود. برای مثال حذف جیب باعث شده مشکلات بیاکنان کمتر شود و در حین بازی به جایی گیر نکنند.

اکنون جدیدترین لباس های باشگاهی تیم ها که می بینید در طولانی مدت تغییرات زیادی کرده و حتی به شیک ترین حالت ممکن رسیده است. لباس های باشگاهی تیم ها اکثرا به رنگ سفید یا رنگ پرچم کشور بود. اما اکنون به دلیل پیشرفت های فیفا و وارد شدن برندهای معروف لباس ورزشی در عرصه فوتبال، رنگ های متنوعی در لباس ها به کار می برند. اگر قصد دارید  جدیدترین لباس های باشگاهی را تهیه کنید، سراغ کیت فوتبال سال ۲۰۲۰ بروید. این کیت ها به بهترین نحو طراحی شده اند و نسبت با ست فوتبال سال گذشته کلاسیک و خاص تر هستند. ناگفته نماند که فروشگاه های اینترنتی با قیمت های متفاوت، جدیدترین لباس های باشگاهی را به فروش می رسانند و سن پوش در مجموعه خود مقرون به صرفه ترین قیمت ها را برای شما در نظر گرفته ایم.

جدیدترین کیت های باشگاهی ۲۰۲۰

بنابراین در مورد خرید اینترنتی جدیدترین لباس های باشگاهی و چگونگی پیدایش کیت های فوتبالی آشنا شده اید. اگر تا به از ست فوتبالی خاصی استفاده کرده اید و برای شما خاص بوده با ما در میان بگذارید. ما شرایطی را ایجاد کرده ایم که در حین خرید جدیدترین لباس های باشگاهی، بتوانید نام و شماره بازیکن مورد علاقه خود را وارد کنید و بر اساس درخواست شما، پیراهن ورزشی را طراحی کنیم. از سن پوش خرید کنید و خاطره حضور در رقابت ها را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.